Прокуратура Київської області пред’явила позовні вимоги щодо стягнення до місцевого бюджету Фастівської міської ради майже 420 тисяч гривень коштів пайової участі

    

Установлено, що в 2015 році між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та Житлово-будівельним кооперативом укладено Договір про пайову участь (внесок) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста Фастів.

 

Так, відповідно до договору замовник будівництва зобов’язаний сплатити пайову участь (внесок) на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Фастів в розмірі 4% від кошторисної вартості житлових приміщень, що становить майже 420 тисяч гривень на рахунок Фастівської міської ради

 

Відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації, зареєстрованої в Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області, будівництво багатоквартирного житлового будинку в м. Фастів, завершено і об’єкт прийнятий в експлуатацію.

 

Згідно договору про сплату пайового внеску вказана сума мала надійти на рахунок  Фастівської міської ради до 01 липня 2016 року.

 

Втім, встановлено, що кошти згідно графіку не сплачено, а міська рада самостійно не вживала заходів щодо їх стягнення.

 

Реагуючи на виявлені порушення, Фастівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами стягнути з забудовника на користь місцевого бюджету виниклу заборгованість у сумі майже 420 тисяч гривень.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 122