Прокуратура Київської області повернула з незаконної оренди приміщення школи площею майже 100 м², які відділ освіти передав приватному підприємцю для розміщення ательє

    

Установлено, що у 2015 році посадовими особами виконавчого комітету Броварської міської ради надано дозвіл на укладення договору оренди приміщення школи площею майже 100 кв м, вартістю майже 300 тисяч гривень.

 

Після чого, Управлінням комунальної власності Броварської міської ради вказане приміщення незаконно передано в оренду фізичній-особі підприємцю для розміщення ательє з виготовлення трикотажних виробів.

 

Так, майже 2 роки підприємець у  приміщенні школи займався пошиттям та ремонтом одягу на замовлення та отримував прибуток.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», об’єкти освіти не можуть бути об’єктами оренди, оскільки приміщення закладів освіти можуть використовуватися виключно для цілей, пов’язаних з навчально-виховним процесом та дозвіллям дітей.

 

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області предявлено до суду позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору оренди та повернення майна школі, яку задоволено у повному обсязі.

 

Таким чином, органи прокурати відновили порушені права дітей на використання приміщення школи для навчально-виховного процесу.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2467