За принципової позиції прокуратури Київської області особі, що нанесла тілесні ушкодження голові Коцюбинської ТВК, змінено запобіжний захід на тримання під вартою

    

Прокуратурою Київської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нападу на голову Територіальної виборчої комісії в Коцюбинському.

 

Установлено, що перебуваючи в смт Коцюбинське зловмисник із застосуванням насильства, шляхом нанесення тілесних ушкоджень потерпілій, незаконно проник на територію її домоволодіння. Вказані дії чоловіка кваліфіковано за ст. 162 та ст. 350 КК України. У своєму клопотанні прокуратура наполягала взяти під варту чоловіка, втім ухвалою суду зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

 

Поряд з цим, під час досудового розслідування встановлено, що нападник раніше вчинив злочин за фактом хуліганських дій в смт Коцюбинське. Зважаючи на це, слідчим повідомлено про підозру зловмиснику ще за ст. 296 КК України.

 

Прокуратурою Київської області до суду направлено клопотання щодо зміни запобіжного заходу підозрюваному. У середу, 21 червня, завдяки безапеляційній позиції прокуратури Київської області підозрюваному змінено запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

 

Досудове розслідування триває.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

 

кількість переглядів: 2475