Прокуратурою Київської області протягом двох тижнів з моменту оголошення про підозру завершено досудове розслідування щодо службовця Бучанського військового лісництва, який обвинувачується у розтраті лісоматеріалів на суму понад 1,4 млн гривень

    

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно службовця Бучанського військового лісництва ДП «Ржищівський військовий лісгосп», яким допущено розтрату лісоматеріалів на суму понад 1,4 млн гривень.

 

Нагадаємо, на початку грудня поточного року, службовцю було повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало в її відданні, шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у особливо великих розмірах) КК України.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

Прокуратура Київської області принципово реагує на незаконну порубку лісу. Так з цією метою створена міжвідомча робоча група з питань виявлення, розкриття та розслідування кримінальних проваджень у вказаній сфері, яка дала перші позитивні результати.

 

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 822