Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокуратурою Київської області оскаржено судове рішення щодо умовного покарання учасника АТО за згвалтування неповнолітньої

    

Установлено, що в липні минулого року, військовослужбовець, в стані алкогольного спяніння, застосовуючи силу до неповнолітньої, задовольнив свою статеву пристрасть неприроднім способом. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо неповнолітньої) КК України.

 

Вироком Іванківського районного суду Київської області засуджено  24-річного чоловіка на 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

 

При ухваленні такого вироку судом взято до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, має на утриманні 2 малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без відбування реального покарання.

 

Прокуратура не погоджується із таким рішенням суду та вважає, що судом не в повній мірі враховано те, що обвинувачений не визнав вину у вчиненому злочину ні під час досудового розслідування, ні в суді. Також, не може залишатися поза увагою той факт, що цей злочин військовослужбовець вчинив у стані алкогольного спяніння та по відношенню до неповнолітньої. Крім того, у судовому засіданні потерпіла та прокурор наполягали на призначенні правопорушнику лише реального позбавлення волі.

 

Принципово не погоджуючись із вироком суду прокуратурою оскаржено незаконний вирок в апеляційному порядку.

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

 

 

кількість переглядів: 3562