Прокуратурою Київської області встановлено факт ухилення підприємством від сплати податків у сумі 51 млн гривень

    

За результатами проведеної відділом нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області перевірки додержання законності при прийманні та реєстрації заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення встановлено факт донарахування підприємству податків і зборів у сумі 51 млн грн.

 

Установлено, що Державна податкова інспекція в Обухівському районі Головного управління ДФС у Київській області, при викритті факту ухилення підприємством від сплати подактів, не передала акт документальної перевірки до слідчих підрозділів фіскальної служби. Натомість, прокуратурою Київської області виявлено цей факт та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

 

Частково для використання незаконної мінімізації  податкових зобов’язань  використовувались підприємства Дніпропетровської області відносно яких є обґрунтовані підозри щодо причетності до вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 205, 258-5 КК України, а також велика кількість громадян з якими здійснювався розрахунок на їхні карткові рахунки за придбаний металобрухт на багатомільйонні суми без утримання з них податку на доходи фізичних осіб та військового збору у сумі понад 13 млн грн. 

 

На даний час триває досудове розслідування під час якого процесуальним керівником буде вирішено питання про проведення службової перевірки стосовно керівництва ДПІ в Обухівському районі Головного управління ДФС у Київській області.

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 2066