На отриманні хабара у 40 тисяч гривень затримано начальника одного з відділень Національної поліції в Київській області

    

Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного відділу по  боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області та працівниками Управління внутрішньої безпеки в Київській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримано начальника одного з відділень Національної поліції в Київській області на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 40 тисяч гривень за непритягнення особи до кримінальної відповідальності, а також за збут психотропної речовини – амфетаміну.

    

Після збуту амфетаміну та отримання хабара підполковника поліції затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконний збут психотропних речовин), ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Службовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

 

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Досудове розслідування триває.

 

 

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

 

 

кількість переглядів: 3481