На хабарі у 34500 євро затримано двох службовців

    

Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного відділу боротьби з організованою злочинністю у сфері корупції Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області затримано начальника відділу однієї з районних державних адміністрацій та начальника комунального підприємства, які вимагали від громадянина неправомірну вигоду у сумі 91 тисячі доларів США за прискорення процедури погодження містобудівної документації на земельну ділянку у смт. Глеваха Васильківського району Київської області.

 

    

Сьогодні під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 34500 євро посадовці були затримані правоохоронними органами.

 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.  Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

 

 

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Досудове розслідування триває.

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

 

 

кількість переглядів: 4105