Наркокур’єра засуджено до 10 років позбавлення волі за перевезення кокаїну

Апеляційний суд Київської області підтримав принципову позицію прокуратури Київщини та скасував рішення суду першої інстанції, призначивши більш жорстке покарання 37-річному чоловікові, який намагався провезти наркотичний засіб в Україну.

Чоловік, за грошову винагороду в сім тисяч доларів, погодився провезти з республіки Болівія 306 грам кокаїну. Наркокур’єра затримали після проходження державного кордону в Борисполі. Як з’ясувалось, чоловік перевозив 70 полімерних капсул з кокаїном у власному шлунку.


Зловмисника визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) та ч. 3 ст. 307 КК України (перевезення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту).


Вироком Бориспільського міськрайонного суду наркокур’єра засуджено до 4 років позбавлення волі.


Враховуючи те, що призначене судом покарання занадто м’яке, оскільки санкція вказаних статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 9 років, прокуратурою Київської області внесено апеляційну скаргу.


Апеляційний суд Київської області підтримав позицію прокуратури Київщини та засудив зловмисника до 10 років позбавлення волі.


Довідково: на «чорному» ринку така партія кокаїну коштує майже 1,5 млн гривень.


Прес-служба
прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2664