Новопризначений прокурор Київської області закликав громадян повідомляти про відомі факти корупції за телефоном довіри

    

Прокурор Київської області Євген Бондаренко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури – (044) 286-66-12 або на електронну скриньку antikor.kievoblprok@gmail.com. Також для громадян діє телефон «гарячої лінії» для повідомлення про корупційні правопорушення з боку працівників прокуратури – (044) 286-24-58 і діє електронна скринька korrupcia.kyivobl@gp.gov.ua.


«Ми проаналізували кількість перегляду сторінки прокуратури області та кількість телефонних дзвінків, які надійшли на «гарячу лінію». І маємо невтішні результати – громадяни не активно співпрацюють з правоохоронцями. Тож, я закликаю громадян негайно повідомляти органи прокуратури про відомі факти корупції» – повідомив Є. Бондаренко.


Очільник відомства наголосив, що жодне звернення не залишиться без уваги і на кожне виявлене правопорушення буде внесено відповідне до чинного законодавства реагування.


Наостанок прокурор зазначив, що боротьба з корупцією стане більш ефективнішою, якщо буде підтримка громадськості та її довіра до органів прокуратури.


Прес-служба
прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3692