Прокуратура Київщини направила до суду обвинувальний акт стосовно учасника терористичної організації ДНР

Процесуальним керівником прокуратури Київської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо громадянина України, який брав активну участь у діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка».

  Досудове розслідування у кримінальному проваджені проводилося слідчим відділом ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
  Вказаного громадянина у вересні 2014 року затримано за підозрою у вчиненні незаконного придбання, носіння та зберігання вибухового пристрою.
  У ході слідства встановлено причетність підозрюваного до терористичної організації «ДНР», у рядах якої він перебував упродовж травня-вересня цього року. Зокрема, чоловік надавав керівникам вказаної організації розвідувальні дані щодо місцезнаходження блокпостів і укріплень, а також про переміщення військових та військової техніки української армії.
  Вказану особу судитимуть за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 258-3 (участь або створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
  За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.


Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3927