Слідство встановило осіб, які блокували трасу у Василькові та поставили під загрозу життя хворої жінки

     

    Прокуратура Київської області інформує про те, що завершено першочергові слідчі дії у кримінальному провадженні стосовно блокування 09.12.13 транспортних комунікацій у Василькові.
   Нагадаємо, що з метою не допустити проїзд колони автобусів із працівниками спецпідрозділу «Тигр», групою фізичних осіб з використанням автомобілів було влаштовано перешкоди, в результаті чого було блоковано проїзну частину вулиці Декабристів у м. Василькові та на міжнародній трасі Київ-Одеса поблизу автозаправочної станції «БРСМ».
    В результаті таких дій було унеможливлено нормальну роботу транспорту: заблокований рух транспортних засобів у напрямку Києва, утворено значне скупчення автомобілів, тисняву та затор, що в тому числі створило небезпеку для життя людей. Так, лікарі «швидкої допомоги», що застрягла у заторі ледь встигли врятувати життя хворій жінці, яку везли з гострим захворюванням, а пасажири більше десяти маршрутних автобусів застрягли на трасі.
    Васильківським МВ ГУ МВС України у Київській області за вказаним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.279 КК України, тобто блокування транспортних комунікацій. Слідство здійснює СВ Васильківського міськвідділу міліції, Васильківська міжрайонна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у даному розслідуванні.
    Встановлені та допитані свідки – водії маршрутних транспортних засобів та «швидкої допомоги», які були вимушені змінювати маршрути та виїжджати на смуги зустрічного руху, щоб об’їхати перешкоди. Усі вони підтверджують факт блокування транспортної магістралі, порушення громадського порядку та провокацій.
    Для забезпечення належного рівня розслідування, його повноти та неупередженості прокурором – процесуальним керівником розслідування були надані вказівки слідчому.
        Досудове розслідування триває.
     Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 2454