За порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації» прокуратура ініціювала притягнення до відповідальності 13 посадовців

Упродовж 2012 року до органів прокуратури області надійшло 537 запитів на інформацію. З них надано інформацію на 172 запити, надіслано 133 роз’яснення, 231 запит надіслано за належністю іншим розпорядникам, в тому числі 217 іншим прокурорам.

    Протягом звітного періоду було відмовлено у задоволенні 1 запиту.
    Серед зареєстрованих інформаційних запитів - 382 надійшли до апарату, 155 - до міжміськрайпрокурорів.
    З числа розглянутих запитів на інформацію: 5 стосувались питань досудового слідства, 9 правозахисної діяльності, 7 представництва інтересів громадян та держави в суді, 14 кадрових питань, 2 підтримання державного обвинувачення в судах, 2 з питань організаційно-розпорядчої діяльності та 122 з інших питань.
    Крім того, органами прокуратури області упродовж 2012 року за результатами перевірок Закону України «Про доступ до публічної інформації» при здійсненні правозахисної діяльності та нагляду щодо забезпечення прав і свобод громадян та інтересів держави внесено низку подань про усунення виявлених порушень.
    За результатами розгляду яких до відповідальності притягнено 13 посадових осіб органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Прес-служба
прокуратури Київської області

кількість переглядів: 76072