Розпочато розсілування за фактом неналежного виконання медиками професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнта

    

Бориспільською місцевою прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.140 КК України.

Встановлено, що 25 квітня поточного року до Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури надійшла інформація про те, що ще 20 квітня близько 09 год. в с. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області, під час виклику для надання медичної допомоги місцевому жителю, працівники екстреної медичної допомоги, посилаючись на те, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння, замість лікарні доставили непритомного хворого до помешкання сільського голови та, діставши його з зазначеного автомобіля, поклали на землю біля паркану домоволодіння.

У подальшому, того ж дня, сільським головою повторно викликано бригаду екстреної медичної допомоги у тому ж самому складі та все ж хворого забрали до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ для надання медичної допомоги.

Через два дні хворий помер в реанімаційному відділенні лікарні.

Досудове розслідування триває.

 

Прес-служба прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 2069