04.03.2016

На отриманні хабара у 40 тисяч гривень затримано начальника одного з відділень Національної поліції в Київській області

    

Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного відділу по  боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області та працівниками Управління внутрішньої безпеки в Київській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримано начальника одного з відділень Національної поліції в Київській області на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 40 тисяч гривень за непритягнення особи до кримінальної відповідальності, а також за збут психотропної речовини – амфетаміну.
    
Після збуту амфетаміну та отримання хабара підполковника поліції затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконний збут психотропних речовин), ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Службовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.
 
На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Досудове розслідування триває.
 
 
 
 
Прес-служба
прокуратури Київської області
 
 
 

кількість переглядів: 1051