25.02.2016

На хабарі в 108 тисяч гривень затримано депутата Ірпінської міської ради

    

Працівниками прокуратури Київської області спільно з працівниками ГВ БКОЗ СБ України у м. Києві та Київській області затримано депутата Ірпінської міської ради Київської області-секретаря земельної комісії Ірпінської міської ради за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди у сумі 108 тисяч гривень.
 
Вказані кошти депутат отримав від представника підприємства за надання позитивного висновку депутатської комісії земельних відносин, лісових та природоохоронних питань та сприяння у продовженні строку договору оренди земельної ділянки.
 
Зловмисника затримано під час отримання неправомірної вигоди за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою)  Кримінального кодексу України.
 
На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Досудове розслідування триває.
 
 
 
Прес-служба
прокуратури Київської області
 
 
 

кількість переглядів: 1257