20.01.2016

Прокуратура Київської області висловлює подяку Міхеілу Саакашвілі за активну позицію у боротьбі із корупційними правопорушеннями та просить сприяння у проведенні розслідування

    

Прокуратура Київської області висловлює подяку голові Одеської обласної державної адміністрації М. Саакашвілі за надану інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки через маніпулювання вартості розмитнення товарів на різних митницях України, у тому числі, і функціонування так званої «горіхової мафії».
 
Процесуальним керівником прокуратури Київської області викликано губернатора Одеської області для надання інформації щодо відомих йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці до приміщення прокуратури. Вказаний виклик М. Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства.
 
Лише спільними зусиллями, активною і безапеляційною позицією правоохоронних органів та громадських активістів, корупція в Україні буде знищена.
 
Довідково: У прокуратурі Київської області  працює телефон довіри (044) 286-66-12  для повідомлень про вимагання хабарів від посадовців.
Також працює телефон довіри (044) 286-24-58 для повідомлень про вимагання хабарів працівниками прокуратури, електронна пошта - korrupcia.kyivobl@gp.gov.ua.
 
Прес-служба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1758